Şirketimiz AluTec Metal Sanayi Ticaret A.Ş. dinamik ekibi ile alüminyum profil teknolojisinde yenilik, ilk fikirden seri ürünlerin planlaması ve üretimine kadar operasyonel uygulamalarla en kaliteli ürünlerin yanı sıra bütünsel müşteri desteği temsil etmektedir.

Güçlü yönlerimiz olan, müşterilerimizle yakın diyalog içinde fikirlere profil veriyoruz. Planlama ve geliştirme, üretim, işleme, yüzey işlemleri ve lojistik konularında danışmanlıktan başlayarak, tüm prosesleri tek bir kaynaktan müşterimize sunmaktayız. Kalite, rekabetçi fiyat politikası, teslimat güvenilirliğinin yanı sıra tam zamanlı desteğimiz ile daima müşterilerimize ilham vermeye gayret etmekteyiz.

Felsefemiz "müşterimiz odak noktamızdır"

Mimari uygulamalar, inşaat, otomotiv, makine sanayi, havalandırma, soğutma, aydınlatma, elektrik-elektronik, mobilya ve aksesuar endüstrisi gibi sektörler için geniş bir alüminyum profilleri yelpazesi sunuyoruz.
Ortak şirketlerimizle ve çok çeşitli üretim süreçlerimizle yaptığımız işbirliği ile neredeyse her boyutlarda ve hemen hemen her uygulama için yüksek kaliteli alüminyum profilleri üretimleri sağlıyoruz.
Dünya çapındaki pazarlarda teknik bir zorluk olarak, alüminyum profillerin üretim sürecinde uzmanlaştığımız 0,4 mm'den başlayan kalınlıklarda alüminyum profillere kadar düşük kalınlıklara sahip son derece karmaşık alüminyum profiller tedarik ederek 500 kg gibi küçük miktarlardaki taleplere dahil hizmet vererek özel yüzey gereksinimlerine sahip alüminyum profiller tedarik etmekteyiz.
Hassas toleranslara uygunluk bizim için belirleyici bir kalite kriteridir. Bu anlayış ile alüminyum profil üretimlerimiz tesislerimizden ancak kalite yönetimimiz doğrultusunda standartların en doğru şekilde tüm ayrıntılarına kadar kontrol edilip onaylanmasından sonra alıcılarımıza sevk etmekteyiz. 

Deneyimli mühendislerimiz ve alüminyum uzmanlarımız ile müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun üretimleri her aşamada kontrol edip yönlendirerek müşterilerimiz için esnek ve ekonomik çözümler sağlamaktayız. 
Sertifikalı ortaklarımızla birlikte alüminyum profiller için eloksal ve toz kaplama olanaklarına ek olarak, müşterilerimize hemen hemen her yüzey işlemini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

AluTec Metal Sanayi Ticaret A.Ş.