Mekanik İşlem

Şirketimiz, 3 - 4 ve 5 eksenli mekanik işlemeler için modern CNC işleme merkezleriyle alüminyum işlemenin temel yetkinliğini gerçekleştirir. Özel yazılım ve arabirimlerle, yüksek kaliteli alüminyum profillerin CNC frezeleme ile işlenmesini sağlıyoruz ve aynı zamanda kısa sürede alüminyum profillerin işlenmesinde yüksek verimliliği temsil edebiliyoruz.

Çeşitli uygulama alanlarından gelen uluslararası müşterilerimiz, otomotiv, makine mühendisliği, medikal teknoloji veya 10.000 mm'ye kadar cephe profilleri alanlarından ısı alıcıların veya yüksek hassasiyetli profillerin işlenmesi gibi süreçlerle çalışanlarımızın uzun vadeli deneyiminden yararlanmaktadır.

Kapsamlı makine parkı, 1 ila yaklaşık 600.000 parça veya daha fazla seriyi işlemek için donatılmıştır.

Alüminyum işlememizin yetkinliği aynı zamanda alüminyum profillerin delinmesine de odaklanmıştır. Deneyimli geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre uygun delme aletleri geliştirir. Grubun ilgili lokasyonlarındaki makinelerimiz, alüminyum profillerin işlenmesi için modern hidrolik ve eksantrik presler içermektedir. Geniş makine seçimi nedeniyle, zor geometriler bile 200.000 adete kadar seri miktarlarda delinebilir.
Karmaşık enine kesitlerde bile amaçlanan işlevin garanti edilmesini ve enine kesit deformasyonlarının minimumda tutulmasını sağlamak için farklı bükme işlemleri kullanır. Yuvarlak bükme makineleri ve boru bükme makinelerinden oluşan modern bir makine parkuru ile müşterilerimizin gerekli kalitesini garanti ediyoruz ve serileri 1 ila 10.000 parça veya daha fazla bükebiliriz. Standart alaşımların yanı sıra özel alaşımlar ve çeşitli malzeme koşulları da bükülebilir Alüminyum profilinizin bükme işlemi için yumuşak tavlama gibi ek ısıl işlemler de sunulabilir. Deneyimli çalışanlarımız, bükme işlemi sırasında yüzeyin mükemmel korunmasını garanti etmek için optimum bükme aletini geliştirmektedir.

En modern makinelerle alüminyum profillerin kesilmesi alanında kalite liderliğimizi sağlıyoruz. Alüminyum profiller, çift gönye testereler, otomatik testereler, freze kafalı otomatik testereler ve profil plakaları için modern bir masa testeresi ile geniş bir makine parkında kesilir. Bu, 10.000 mm uzunluğa kadar alüminyum profilleri ve (GxY) 1.800 mm x 310 mm'ye kadar kesitleri görmemizi sağlar. İhtiyaçlarınıza göre, 600.000 parçaya kadar seri numaraları ile 0.05 mm'ye kadar en dar uzunluk toleransları garanti edilebilir. En son teknolojiye dayanarak, evimizdeki testere, en yüksek hassasiyetle düşük çapaklı testere kesimlerine ilham verir. Müşteri gereksinimlerine göre testere kesimi ayrı bir adımda öğütülebilir ve çapakları alınabilir.